Procraft Akumulátorová teplovzdušná pištoľ PH20bb
Kód: PH20BB
Originálne náradie
Sme autorizovaný predajca každej značky u nás v ponuke.
Podrobný popis
Akumulátorová teplovzdušná pištoľ Procraft PH20bb (bez batérie a nabíjačky)
Akumulátorová teplovzdušná pištoľ Procraft PH20bb je kompaktný a výkonný stroj, ideálny pre širokú škálu úloh, ako je odstraňovanie farby, rozmrazovanie alebo tvarovanie plastov. Pištoľ má digitálny displej, kde môžete vidieť nastavenie prietoku vzduchu a teploty. Vďaka univerzálnej batérii je kompatibilný s ostatnými 20V nástrojmi Procraft, čo umožňuje efektívne využitie jednej batérie pre viacero zariadení.
Obsah balenia:
- Akumulátorová teplovzdušná pištoľ Procraft PH20bb
- 3 rôzne trysky pre špecifické aplikácie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplovzdušné pištole |
|---|---|
| Napätie akumulátora: | 20 V |
| Hmotnosť: | 0,7 kg |
| Max. prietok vzduchu: | 100 / 200 l/min |
| Teplota: | max. 550 °C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Výrobná spoločnosť : | Vega tools s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pri Šajbách 7559/1, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača |
| E-mail : | info.sk@procraft-tools.com |



