Procraft Akumulátorová reťazová píla PCA40/2
Kód: PCA40/2
Originálne náradie
Sme autorizovaný predajca každej značky u nás v ponuke.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Reťazová píla AKU je užitočný nástroj na spracovanie palivového dreva, drobné tesárske práce a prerezávanie stromov. Jej prevádzka je v porovnaní s benzínovými strojmi tichá. Je vybavená ochranou proti spätnému rázu a bezpečnostnou nárazovou brzdou na pílovej reťazi. Stroj sa dodáva spolu s vodiacou lištou a pílovou reťazou 3/8LP 1,3 52 článkov v kartóne s montážnym kľúčom - bez akumulátora a nabíjačky.
Obsah balenia:
-
montážny kľúč
-
vodiaca lišta
- ochranný kryt
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťazové píly |
|---|---|
| Napätie akumulátora: | 2 x 20 V |
| Dĺžka lišty: | 350 mm |
| Olejová nádrž: | 110 ml |
| Rýchlosť reťaze: | 20 m/s |
| Voľnobežné otáčky: | 3600 ot/min |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Výrobná spoločnosť : | Vega tools s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pri Šajbách 7559/1, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača |
| E-mail : | info.sk@procraft-tools.com |



